Jesteś tutaj

Profil działalności

Spółkę Nafibud S.A. tworzą młodzi ale bardzo doświadczeni ludzie, którzy swoje doświadczenie zdobywali przez lata w wielu firmach w sektorze budowlanym. Główne założenia opierają się na sprawdzonych i dobrych praktykach w tworzeniu strategii.

 

Nafibud S.A., jako Generalny Wykonawca realizuje swoje projekty dla służby zdrowia, jednostek wojskowych, szkół, obiektów użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego. Jako młoda spółka dysponujemy dużą wiedzą branży budowlanej posiadając doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską i specjalistyczną.

 

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych finansowanych głównie ze środków publicznych w sektorze Prawa Zamówień Publicznych. Oferowany przez spółkę szeroki wachlarz realizacji w zakresie budowy, rozbudowy, nadbudowy, remontu, adaptacji czy też prac wykończeniowych pozwala kierować naszą ofertę praktycznie do wszystkich Inwestorów, którzy planują swoje inwestycje.

 


Obiektów służby zdrowia


Biurowców


Hal magazynowych


Obiektów sportowych


Obiektów użyteczności publicznej

 
Obiekty administracji państwowej


Budynki mieszkalne


Domy jednorodzinne

 

Zapewniamy najwyższy poziom wiedzy i doświadczenia, gwarantując terminową i rzetelną realizację zadań przy równoczesnym zachowaniu oczekiwanych standardów i stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych w budownictwie.

 

Cenimy sobie najwyższą jakość oferowanych usług jak również nowatorskie podejście do realizacji inwestycji.

 

Zapewniamy pomoc w optymalizacji rozwiązań projektowych przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności obiektu. Koordynujemy prawidłowość przebiegu całej inwestycji, aż do pozyskania niezbędnych dokumentów wynikających z przepisów Prawa budowlanego. Na prowadzonych przez nas inwestycjach dbamy o bezpieczeństwo i ogólne zadowolenie Inwestora.